Precyzyjne fotometry przenośne

precyzyjne-fotometry-przenośne

Nowa seria kompaktowych fotometrów Hanna została stworzona w oparciu o najnowsze technologie. Urządzenia te przeznaczone są dla profesjonalistów sektora wodnego, prowadzących pomiary rutynowe w terenie. Pomiary wykonywane za pomocą naszych fotometrów są jednocześnie proste do przeprowadzenia, szybkie i wiarygodne. Wyposażone w funkcję kalibracji CAL CHECK, umożliwiają użytkownikowi kontrolę dokładności pomiaru w dowolnym momencie i w razie potrzeby, pozwalają na szybką ponowną kalibrację.

Fotometry serii HI 96 są dostarczane z 2 kuwetami do pomiarów, z zatyczkami do kuwet i z baterią. Odczynniki należy zamawiać osobno.

 2
  • Obniżka
Dostępny
Fotometria

iris - Spektrofotometr światła widzialnego HI 801

HI 801
10 865,00 zł 13 250,00 zł
Iris HI801 (zobacz) to elegancki i intuicyjny spektrofotometr z unikalnym systemem optyki, który umożliwia pomiar wszystkich długości fali światła widzialnego. iris cechuje się precyzyjnym doborem długości fal od 340 nm do 900 nm, co zapewnia pełną zgodność metod i dokładność niezbędną w branżach takich jak: profesjonalne laboratoria, urządzenia do...
Pokazano 1-40 z 83 pozycji
Produkt dodany do uubionych
Dodany do porównania

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.