Gwarancja

Aby zapewnić najlepsze wyniki w zakresie oprzyrządowania pomiarowego, każdy produkt Hanna Instruments został zaprojektowany i wyprodukowany w należącym do firmy Hanna zakładzie produkcyjnym.

Długość gwarancji jest różna w zależności od rodzaju produktu. Zobacz tabelę poniżej.

Okres gwarancji obowiązuje od daty zakupu przez klienta i nie można jej przenieść na inny podmiot. Nie obejmuje to materiałów eksploatacyjnych, takich jak baterie, żarówki i wkłady atramentowe, o ile nie są wymienione na liście. 

Rodzaj produktuDługość gwarancji
Mierniki przenośne, laboratoryjne i przemysłowe2 lata
Mieszadła magnetyczne2 lata
Pompy dozujące2 lata
Testery i termometry kieszonkowe1 rok
Kolorymetry przenośne Checker HC6 miesięcy
Wszystkie elektrody i sondy6 miesięcy

Warunki gwarancji

Gwarancja będzie respektowana przez Serwis po przedstawieniu przez Klienta karty gwarancyjnej oraz reklamowanego wyrobu. Serwis może odmówić wykonania naprawy gwarancyjnej w przypadku stwierdzenia niezgodności danych reklamowanego wyrobu lub prób samodzielnej napraw przez osoby nieupoważnione.

Wady ujawnione w okresie gwarancji stwierdzone przez serwis jako wada producenta będą usuwane bezpłatnie. Naprawa serwisowa zostanie wykonana w terminie do ok. 14 dni roboczych od momentu dostarczenia sprzętu do Serwisu. Okres ten może ulec wydłużeniu w przypadku konieczności sprowadzenia części zamiennych od producenta z zagranicy.

Sprzęt reklamowany powinien być dostarczony do Serwisu w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania ryzyko uszkodzenia wyrobu w czasie transportu ponosi reklamujący.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych z następujących przyczyn użytkowania: urazy mechaniczne, zanieczyszczenia, zalania, niewłaściwa instalacja lub obsługa, użyczenie właściwych materiałach eksploatacyjnych, eksploatacja niezgodna z przeznaczeniem, w tym użycie innego osprzętu niż zalecany przez producenta.

Gwarancja może nie mieć zastosowania w przypadku dokonania nieautoryzowanych napraw, zmian konstrukcyjnych dokonanych przez klienta lub używania sprzętu do celów niezgodnych z jego specyfikacją techniczną i przeznaczeniem.

Klient ma prawo ubiegać się o wymianę sprzętu na nowy, sprawny, w momencie, gdy w okresie gwarancji serwis dokona trzech napraw, a produkt nadal będzie wykazywał wady uniemożliwiające jego prawidłowe użytkowanie.

Czynności polegające na sprawdzeniu działania parametrów technicznych, czyszczeniu, regulacji sprzętu, nie są zaliczane do limitu napraw stanowiących podstawę do ubiegania się o wymianę sprzętu na nowy.

Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Aby uzyskać pomoc techniczną, skontaktuj się z naszym serwisem pod numerem telefonu 512 275 665 lub napisz do nas serwis@hanna-polska.com. Podczas składania zapytania prosimy o podanie numeru modelu, numeru seryjnego i daty zakupu.

Serwis Hanna Instruments

Hanna Instruments Sp.z o.o.

Al. Piłsudskiego 73; 10-449 Olsztyn

Produkt dodany do uubionych
Dodany do porównania

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dane zbierane podczas rejestracji i transakcji zakupowej są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia, wystawienia dowodu sprzedaży i wysyłki towaru a także obsługi posprzedażowej.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres marketing@hanna-polska.com.