Zestawy do analiz chemicznych

Zestawy testowe Hanna to prosty sposób na przeprowadzenie dokładnej analizy chemicznej. Dostępna jest szeroka gama jedno- i wieloparametrowych zestawów testowych, obejmujących metody wykonywane z użyciem krążka checker®, miareczkowania i metody turbidymetryczne.

Szybkie i łatwe w użyciu kolorymetryczne zestawy testów chemicznych Hanna są idealnym rozwiązaniem do analizy wody pod kątem wielu parametrów chemicznych. Zestawy wyposażone są w przezroczysty pojemnik, w którym tuż obok badanej próbki znajduje się skala barw. Dzięki temu proces porównywania kolorów jest prosty i wolny od błędów. Odczynniki mają postać cieczy lub proszku, w zależności od mierzonego parametru.

Aktywne filtry

Dostępny
Zestawy do analiz chemicznych

HI3817 Wieloparametryczny zestaw na jakość wody

HI3817
1 820,00 zł - 2 238,60 zł brutto
HI3817 to zestaw do testów chemicznych, który mierzy sześć parametrów powszechnie stosowanych w badaniach jakości wody: zasadowość, chlorki, twardość, żelazo, pH i siarczyny. Zestaw ten wyposażony jest we wszystkie niezbędne odczynniki i sprzęt do wykonania ponad 100 testów dla każdego parametru, z wyjątkiem żelaza, które zawiera odczynniki na 50 testów....
Pokazano 1-20 z 76 pozycji
Produkt dodany do uubionych